Volné pracovní místo  Provozní elektrikář v lomu - Jihlava

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

Společnost COLAS CZ, a.s. je součástí skupiny COLAS, světového leadera v oboru dopravního stavitelství. Hlavní činností je výstavba, rekonstrukce a opravy pozemních komunikací a mostů, inženýrských sítí a kolejových tratí. Také se zabýváme těžbou kamene, výrobou drceného kameniva, výrobou asfaltů a asfaltových směsí.

Popis pracovní nabídky

Údržba a opravy elektrických zařízení v lomech
Budete svojí činností podporovat úspěšný chod lomu
Budete diagnostikovat a opravovat poruchy na elektronických systémech
Budete mít na starost více lomů v oblasti Vysočina = pohyb, flexibilita, cestování
Revize ručního nářadí
Nákup elektro dílů

Požadujeme

Platné osvědčení 194/2022 Sb.
Vyučení v oboru
Schopnost samostatné práce a řešení problémů
Znalost elektrických zařízení a jejich fungování
Platný řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

Služební dodávku s vybavením
Rozmanitou náplň práce
Kompletní zaškolení od zkušeného kolegy
Roční bonusy ve výší 2 -3 mezd
Příspěvek na stravování přímo do mzdy
Karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie a další
Práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
Placené přesčasy
Podporující kolektiv

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Hledáte-li novou pracovní příležitost v zajímavém prostředí, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se.

Máte zájem o nabídku Provozní elektrikář v lomu - Jihlava ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dominika Michlíková z COLAS CZ, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Provozní elektrikář v lomu - Jihlava

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.